Новини

Зустріч керівників ЗНЗ з директором Великобичківського ЛМГ та директором ЗАКАРПАТСЬКОГО ЛІСОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ

Сумна ця осінь й сповнена тривоги .                                                                                                        За нашу землю, де бої ідуть.                                                                                                              Так хочеться скоріше перемоги,                                                                                                        Коли війська ворожі геть підуть ?
У Великобичківській  загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 3 відбулась зустріч учнів школи  з учасниками АТО –бійцями 128 окремої гірсько-піхотної бригади, що прибула на ротацію 25 лютого, серед яких  Данилюк Олександр Мирославович (лікар-хірург) та Сойма Роман Романович (випускники школи 1988 року).  А організатор цієї зустрічі – заступник директора з навчально-виховної роботи Тучкова Оксана Михайлівна.
Бійці розповіли учням про бойові дії в Луганську та під Дебальцевом, показали фотографії про життя на війні, вшанували пам’ять загиблих бійців хвилиною мовчання, відповіли на питання, що цікавили дітей, сфото-графувались напам’ять. За традицією зустріч закінчилась спільним виконанням Державного Гімну.

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка серед учнів 5-9 класів                                           11 березня у Великобичківській ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 підбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. Участь брали школярі 5-9 класів.

Конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка серед учнів 2-4 класів                                           12 березня у Великобичківській ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 підбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. Участь брали школярі 2-4 класів.

Відкритий урок з трудового навчання