НАША ІСТОРІЯ
   1970 рік ввійшов в історію створення Великобичківської загальноосвітньої школи № 3.
  Великобичківський лісохімкомбінат за дорученням виконкому селищної Ради депутатів трудящих був зобов’язаний реконструювати колишній будинок культури під восмирічну школу. У 1970 році Рахівський райвиконком схвалив пропозицію Великобичківської селищної ради про відкриття восьмирічної школи на базі колишньої початкової школи № 2.
  У ювілейому році педагогічний колектив складався з 16 чоловік, а школа нараховувала 226 учнів, які займалися у восьми класах.
   Першим директором восьмирічної школи був Герич Гнат Іванович, 1924 року народження, уроженець с. Зарічево , Перечиського району, закінчив Ужгородський державний університет, історичий факультет, у 1985 році його нагороджують значком “Відмінник народної освіти”, який пропрацював на посаді директора 15 років.
   Заступником директора школи по навчальній частині було призначено Герлан Ірму Іванівну, 1936 року народження, уроженку с. Мала Копаня , Виноградівського району, яка закінчила Київський інститут іноземних мов.З виходом директора Герич 1.1, на пенсію Герлан І.І. призначають у 1985 році директорм школи, яка пропрацювала на даній посаді до 1997 року.
   З 1975 року заступником директора по навчально виховній роботі призначено Щекотілову Людмилу Володимирівну, 1948 р.н.,уродженку м. Бійськ Алтайського краю, яка закінчила Львівський університет ім. їв. Франка, географічний факультет.
   У 1997 році сталися кадрові зміни у керівництві школи.На посаду директора було призначено Мицюка Михайла Михайловича, 1952 р.н.,уроженця с. Великий Бичків, що закінчив математичний факультет Ужгородського державного університету, який очолював школу до 2013 року і вийшов на заслужений відпочинок.
   З 2013року директором школи призначено молоду енергійну жінку Луцак Людмилу Йосипівну ,1974 р.н., уроженку смт. Великий Бичків, яка закінчила Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки “Педагогічна освіта” та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти ( початкове навчання)
  На посаду заступника школи по НВР з 2008 року призначено Тучкову Оксану Михайлівну ,1979 р.н., уроженку смт. Великий Бичків,що закінчила історичний факультет Ужгородського національного факультету і яка працює й по теперішній час.
   У 2010 році школа святкувала 40-чя. На перший погляд це одна мить, але за цю мить школа випустила в життя 1417 випускників, серед яких 30 стали вчителями, зокрема ,11 працюють в даній школі. 16 випускників стали медсестрами, 5 - лікарями(зокрема-Гербова Т.І. головний лікар Великобичківської міської лікарні),5 - вчителі музики ( Попович В.В.- директор Великобичківської музичної школи),ЗО -заснували власний бізнес, З- полковники міліції, 3 - тренера по плаванню, 3- висококваліфіковані бухгалтери,З - ветлікарі, 6- юристи,3- перекладачі, 1- священник, 8 випускників школи пройшли пекло Афганістану.
   Свідоме життя кожної людини починається зі школи і тому всі найкращі спогади - це спогади про школу, про перші радощі, перші успіхи, перші сльози, кохання, подвиги та пустощі.
   Неодноразово учні школи приймали участь у різних заходах селища, району, області, на яких посідали почесні місця. Активну участь учні брали у спортивно- масових та культурних заходах , де також завойовували призові місця та отримували високі нагороди.
   На даний час у школі навчається 217 учнів, переважна більшість - дівчата. Невеликий педагогічний колектив , який складається із 29 чоловік. Педагоги систематично підвищують свій кваліфікаційний рівень , намагаються досягти вершин майстерності та внести у життя школи нове та хороше.